Menu

O Autorze

Kim jesteśmy

Kilka słów o prowadzącym blog ostrzej.pl – a raczej o prowadzących.

Piotr

 

Cześć, jestem Piotr.

Razem z Anią prowadzimy ten blog. Nie jestem pewny skąd wzięło się zainteresowanie bronią białą, czy też bronią ogółem. Być może jest to naturalne męskie zainteresowanie tym co ostre, wybuchowe, niebezpieczne. W każdym bądź razie zainteresowanie to doprowadziło do utworzenia tego bloga.

Nie jestem znawcą broni. Kształcę się wyszukując materiały do artykułów. Razem z Anią staramy się przekazać tutaj ciekawe i przydatne informacje.

Anna

Cześć, jestem Ania.
Zainteresowanie bronią przejęłam po Ojcu. Miałam to szczęście obracać się od dzieciaka wśród ludzi pasjonujących się miliariami, odwiedzić parę zjazdów (RIP Boryszyn 🙁 ), czy błąkać się po Międzyrzeckich bunkrach. Mile też wspomnę tu koleżanki z klasy liceum – które co prawda interesowały się bardziej historią niż bronią – ale wiedzę miały ogromną, przez co bardzo miło słuchało się ich rozmów (oraz dzięki którym nie czułam się osamotniona przychodząc w glanach na lekcje).

Z początku było to zainteresowanie głównie bronią palną. W tej chwili zgłębiam tajniki wiedzy o broni białej, i przyznam, że moim faworytem są maczety kukri, oraz wszeklie noże stylizowane na noże gier – zabawnie jest widzieć w rzeczywistości coś, co zostało najpierw stworzone w 3d (grafika to moja druga pasja 😉 ).

Często pomagam zbierać informacje do artykułów, czy też sama umieszczam niektóre (po wcześniejszym sprawdzeniu przez Piotra).